Sosyal Medya

122Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

mobil sesli sohbet

Yaklaşık 1 yıldan fazla süredir hizmet vermekte olduğumuz “sesliartis mobil Chat” sistemi ile kullanıcılarımıza kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Peki, mobil Chat nedir? Sistem nasıl çalışır? Nasıl kullanıma başlanılabilir ve nelere dikkat etmeliyiz? Hangi sistemler de çalışır? Bu konularla ilgili sizleri bilgilendireceğiz.

Öncelikle, sistemimizi kişisel bilgisayarlarınızda, tablet ve cep telefonla kullanabilirsiniz. Sisteme giriş yaparken herhangi bir uygulama yada dosya indirmenize gerek duyulmamaktadır. Şimdilik sadece Android telefonlar üzerinden hizmet veren uygulamamız bulunmaktadır. Sohbet odalarımızda keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Odalar da birçok görevli kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler içerideki kullanıcıların güvenliğini ve kişilerin sorunsuz bir şekilde sistemi kullanmasını sağlamaktadırlar. Küfür, reklam ve rahatsız edici kişileri uzaklaştırması bu kişiler tarafından sağlanmaktadır. Üst düzey görevliler isterlerse animasyon isimler kullanabilirler.

Sistem WebRTC ile tarayıcı üzerinden ses ve görüntü alışverişi sağlamaktadır. Chrome, Firefox ve Opera üzerinden girişler de mükemmele yakın ses ve görüntü akışı sağlamaktadır. Diğer tarayıcılardan giren kişiler sadece yazılı sohbet yapabilirler. Sistem yeni olduğu için bazı tarayıcılar tarafından desteklenmemektedir.

Mobil sohbet odalarımıza girmek isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki link ile sisteme girip eğlenceli dakikalar yaşayabilirler. Sistemimizin Android uygulaması mevcut olduğu için Google Play’den uygulamamızı indirip giriş yapabilirler. Mobil chat bölümüne buradan ulaşabilirsiniz sesliartis.com

Yazar : 336
25 Mar Ptesi 02:51
1116 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar

seslichat sesli chat sesli sohbet sesli siteler