Sosyal Medya

123Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

sesli chat

Sesli chat günümüzün en popülüterli siteleri arasında yerini almıştır. Sunduğu ve sağladığı imkanlar vesilesi ile hemen hemen, herkesin hoşuna giden bu sistem sadece bilgisayar üzerinden giriş olmasına rağmen 1000 kullanıcıdan fazla insanı aynı anda bünyesinde barındıran tek sistem olmuştur. 

Panel görünümü ile, ayrıyetten odaları ile en iyi hizmeti veren Sesli Chat Odaları, sizlere en iyi en teknolojik imkanları sağlayabiliyor. Odalarda insanları en güzel şekilde ağırlarken, hiç bir saygısızlığa hakarete ve argoya yer vermiyor. Bu tarz küfürlü kelimeleride aynı zamanda Yasaklanmış Kelimeler listesinde yasaklayabiliyor. Yetki ve görev sınıflandırmalarıda bulunan sesli chat sitelerin'de bir çok komutta aynı zamanda yer alıyor.

İnsanlar tek bir oda içerisinde sohbet ortamından sıkılmasın diye başka bir odaya geçiş yaparak farklı insanları ve ortamıda keşfedebiliyor. Birebir odalar, özel chat odaları, konferans çoklu konuşma odası ve bir çok seçeneğede bu sayede sahip olabiliyorsunuz. Renkli rumuzlar, sevmediğiniz kişilerin yazılarını görmemek için sizlere sunulan İgnore seçeneği ve küfür eden insanları siteden uzaklaştırma (Ban) yetkisine sahip olmanızda bunların yanında sizlere sunulan ekstra özelliklerdir. 

Sesli chat güzel bir ortamdır. Odalarda en iyi sohbeti sizlere sağlayabilmek için ciddi mevlalar harcayıp sizlere güzel bir ortam sağlanması için site sahipleri ellerinden geleni yapmaktadır. Sizlerde bu güzel ortama girerek dilediğiniz chat kullanıcısı ile güzel bir diyalog içerisine girebilir ve aradığınız keyfi sonuna kadar sürebilirsiniz.

Yazar : 0
02 May Ctesi 10:57
797 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

seslichat sesli chat sesli sohbet sesli siteler